RSS
 

Odc4

31 gru

Ania byla z Tomikiem na kawie. Pozwolila mu trzymac sie za reke. Powiedziala mu ze ostatnio nie uklada jej sie ze mna. On jest wysoki tak jak lubi. Nie ma nikogo. Zaprosil ja na sylwestra ale ona odmowila. Powiedziala mi, ze to ostatnia moja szansa zeby sie wycofac acz kolwiek i tak juz nic nie bedzie tak jak kiedys. Happy New year Wam zycze.  TWN.

 
Komentarze (8)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~greg

    1 stycznia 2016 o 01:38

    Zobacz wpis Myszka w twoim blogu :)

     
  2. ~gal anonim

    1 stycznia 2016 o 20:12

    Oj kolego uważaj bo to juz wykracza poza granice cuckoldu, Ona sie zaangazowała. Chyba ze dopuszczasz jej angaż emocjonalny bo to Cie kręci? Ona musi wiedzieć gdze jest nieprzekraczalna granica

     
  3. ~M Lulu

    6 stycznia 2016 o 20:39

    Nie masz obaw, że ona rzeczywiście spróbuje, i nawet jeśli nie zaangażuje się emocjonalnie to będzie miała wybór, Ty albo on, albo ktoś jeszcze inny… Piszesz, że to przegadaliście, ale co innego słowa, co innego czyny. Nie boisz się, że ją po prostu stracisz?

     
  4. ~Anja

    9 stycznia 2016 o 00:02

    zobacz czym się różni mucha od męża… http://www.almoc.pl/img.php?id=3708

     
  5. ~Jaaaa

    1 marca 2016 o 00:33

    Zdrady nie można kontrolować. Bo nie można kontrolować emocji kobiety.

     
  6. ~ext.

    16 maja 2016 o 02:22

    Zdrada rodzi się w duszy, nie w ciele. Warto walczyć o uczucia. Szczere i prawdziwe.

     
  7. ~Nini

    8 sierpnia 2016 o 15:12

    hihi. Nie chcę dobijać, ale Ty już niczego nie kontrolujesz. Siebie od dawna, zdrady, ani jej samej. To ona to robi i od niej zależy wszystko. Czy zdradzi, czy nie. Czy będzie zasypiać z Tobą w jednym łóżku czy wywali Cię na kanapę jak psa. Gdy ona już nie chce byś jej dotykał to jest wasz koniec. Nigdy już nie będzie tak samo nawet jeśli nie odejdzie od Ciebie. Jeśli ona nie ma dominującego charakteru to odnajdzie kochanka i powiernika w kimś innym. Z jej słów płynie tyle złości i ŻALU, że jak na moje oko jesteś przegrany. Ups…

     
  8. efka1970